22.februārī Preiļu 2.vidusskolas manēžā noslēdzās 3.posms Preiļu novada BJSS jauno vieglatlētu sacensības “Mazā balva”. Sacensībās piedalījās 130 dalībnieki no Preiļu 1.pamatskolas, Preiļu 2.vidusskolas, Vārkavas vidusskolas, Riebiņu vidusskolas, Pelēču pamatskolas, Sīļukalna pamatskolas, Galēnu pamatskolas, Salas pamatskolas, Dravnieku pamatskolas. Kopvērtējumā tika vērtēti 2 posmu labākie rezultāti un uzvarētāji tika apbalvoti ar kausiem un medaļām. Sacensībās tika uzlaboti 12 šo sacensību rekordi, par ko sportisti saņēma kausus. Sacensības notika divās vecuma grupās meitenēm un zēniem – 7 disciplīnās: 60m skrējienā, 60 m barjerskrējienā, 1000 m skrējienā, 1000m sporta soļošanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un 4x 1 aplis stafetes skrējienā.

Sacensību rekordus laboja vai atkārtoja :

D grupā- Arturs Valters (Riebiņu vsk.) -60m( 7,9) un augstlēkšanā (130 cm)

D grupā -Nikita Baikovs (Riebiņu vsk.)-60m/b(10,7) un tāllēkšanā( 4m40cm)

D grupā -Aleks Upenieks( Salas psk.) -1000m skrējienā(3min 40,0)

D grupā -Gustavs Eriņš (Sīļukalna psk.)-lodes grūšanā(11m 08 cm)

D grupā -Franciska Liniņa (Preiļu 1.psk.)- 1000m skrējienā(4min 03,3)

C grupā -Valters Pūdžs (Preiļu 1.psk.) –tāllēkšana (5m 04 cm) un 60m skrējienā(8,3)

C grupā- Iļja Smoļins (Riebiņu vsk.) -60m skrējienā(8,3)

C grupā – Sofja Kirillova(Preiļu 1.psk.)- 1000m soļošanā(5min24,7)

C grupā- Dairis Sārna (Preiļu 1.psk.) –augstlēkšanā(145vm)

Uzvarētāji sacensību kopvērtējumā

C grupā :60m- Valters Pūdžs, Evelīna Kokoriša ;60m barjerskrējienā – Kaspars Ciematnieks, Arianda Ivanova;1000m skrējienā-Valters Pūdžs, Liāna Leikuča;1000m soļošanā-Rustams Tumaševičs, Sofja Kirillova; tāllēkšanā – Valters Pūdžs, Everita Stikāne, augstlēkšanā-Dairis Sārna, Katrīna Kaļva; lodes grūšanā- Iļja Smoļins, Elizabete Maija Soma.

D grupā :60m- Arturs Valters, Arnita Eglīte ;60m barjerskrējienā-Nikita Baikovs, Megija Rumaka;1000m skrējienā-Aleks Upenieks, Franciska Liniņa;1000m soļošanā-Reinis Lacs, Oļesja Romančaka ; tāllēkšanā –Nikita Baikovs, Arnita Eglīte; augstlēkšanā-Arturs Valters, Katrīna Šņepste; lodes grūšanā- Gustavs Eriņš, Angelina Kitajeva.

Paldies Preiļu ,Vārkavas un Riebiņu novadiem, skolotājiem un treneriem par sacensību organizēšanu.

Sacensību rekordisti: pirmajā rindā -Sofja Kirillova, Aleks Upenieks, Arturs Valters, Nikita Baikovs, Gustavs Eriņš ; otrajā rindā – Valters Pūdžs, Dairis Sārna