Spraigu cīņu gaisotnē noslēdzās Preiļu novada čempionāts novusā. Savu pagājušā gada čempiona titulu izdevās atkārtoti nosargāt Ričardam Drabovičam, kurš bija spiests savstarpējā cīņā atzīt 2.vietas ieguvēja – ciemiņa no Viļāniem Gunāra Arbidāna pārākums. Savukārt Gunārs „izsēja” punktus piekāpjoties trešās vietas īpašniekam Edvīnam Gribonikam no Silajāņiem un vienīgajai daiļā dzimuma pārstāvei Danielai Abzalonei no Rušonas pamatskolas, kura izrādīja cienījamu sniegumu kungu konkurencē ierindojoties 7.vietā. Ar vienādu punktu summu, bet ar uzvaru savstarpējā spēlē ceturto vietu garantēja sev Oļegs Ledovskojs, uz piekto vietu „nobīdot” Aleksandru Fedotovu. Sestajā vietā vēl viens jaunais censonis – Sergejs Ivanovs. Čempionāts kārtējo reizi pierādīja, ka novuss ir demokrātisks sporta veids un dod vienādas iespējas par uzvaru cīnīties gan skolas vecuma jaunietim, kā arī šī turnīra vecākā dalībnieka Antona Žihara cīņasspars.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators