Komandu Pieteikums “Pielikums Nr. 1”

Preiļu Novada Čempionāts futbolā 2022 Turnīra Nolikums


 

1. Mērķis:

1.1. Izveidot un attīstīt draudzīgas attiecības starp dažāda vecuma cilvēkiem, veicināt sportisku dzīvesveidu un futbola popularitātes celšanu.

1.2. Veicināt aktīva dzīvesveida piekopšanu un tā popularizēšanu Preiļu Novadā.

2. Sacensību vadība:

2.1. Sacensības organizē un vada Preiļu Bērnu un Jauniešu sporta skola sadarbībā ar Preiļu Novada Domi.

2.2. Sacensību galvenais tiesnesis – Lauris Vilcāns ( mob. 29522232, e-pasts: lauris.vilcans@preili.lv ).

3. Komandu Pieteikšana

3.1. Turnīram jāpiesaka vismaz 8 laukuma spēlētāji un vārtsargs. Komanda var pieteikt 15 dalībniekus uz visu turnīru un 1 treneri ( komandas

pārstāvi ).
3.2. Piesakoties turnīram jāaizpilda komandas pieteikuma veidlapa,

jāiesniedz čempionāta galvenajam tiesnesim personiski, vai jānosūta elektroniskā veidā uz e-pastu laurisvilcans@preili.lv ne vēlāk kā 3 dienas pirms čempionāta pirmās spēles. Sacensību pieteikumu skatīt “ Pielikums Nr. 1″.

4. Sacensību vieta un laiks:

4.1. Turnīra spēles notiek Preiļu pilsētas mākslīgā seguma laukumā

4.2. Spēles notiek pēc sastādīta kalendāra, kurš tiks precizēts pēc tam, kad ir noslēgusies pieteikšanās čempionātam. Precīzs spēļu kalendārs tiks ievietots mājaslapā pbjss.edu.lv ne vēlāk kā 2 dienas pirms turnīra pirmā posma.

4.3. Komanda pieteikt dalību čempionātā var līdz 11. jūlijam
( ieskaitot ). Komandas dalība turnīrā tiek apstiprināta pēc tam, kad ir aizpildīta pieteikuma forma un saņemts apstiprinājums no turnīra galvenā tiesneša.

4.4. Čempionāts tiek izspēlēts no š.g. 13. Jūlija līdz 26. augustam ( izspēles datumi var tikt mainīti atkarībā no komandu pieteikumu skaita).

5. Sacensību kārtība un tiesāšana:

5.1. Priekšsacīkstēs komandas aizvada 1 vai 2 apļu turnīru ( atkarībā no turnīrā pieteikto komandu skaita ) spēlējot katra ar katru.

5.2. Spēles ilgums 2×25 min.

5.3. Čempionāts notiek pēc futbola (7:7) noteikumiem, iespējamas atpakaļ maiņas.

5.4. Komandu vietu kārtību nosaka pēc iegūto punktu summas
( uzvara – 3 p., neizšķirts – 1 p., zaudējums – 0 p. ). Ja divām vai vairākām komandām būs vienāda punktu summa, tad augstāku vietu ieņems komanda, kurai ir labāki rādītāji savstarpējās spēlēs ( punkti, vārtu starpība, iegūtie vārti ). Ja šie rādītāji nenoskaidro vietu kārtību, tad to nosaka pēc rādītājiem visās spēlēs (uzvaru skaits, vārtu starpība, iegūtie vārti).

5.5. Pēc priekšsacīkšu rezultātiem notiek pusfinālspēles (1. – 4. vieta un 2. – 3. vieta). Pēc tam notiek spēles par 1. – 2. un 3. – 4. vietu. Ja uzvarētājs netiek noskaidrots, tiek nozīmēta 9m sitienu izpilde – pa 5 katrai komandai (pēc tam līdz pirmajai kļūdai). Iespējamas izmaiņas atkarībā no komandu peiteikumu skaita.

5.6. Ja komanda nav ieradusies vismaz 5 cilvēku sastāvā uz spēles sākuma brīdi, tiek uzskatīts, ka komanda nav ieradusies uz spēli.

5.7. Ja komanda izstājas vai tiek izslēgta no turnīra, atlikušajās spēlēs tiek ieskaitīti zaudējumi ar 0:5, ja tā ir nospēlējusi vismaz 50% no paredzētajām spēlēm, pretējā gadījumā visi komandas rezultāti tiek anulēti.

5.8. Tiesāšanu nodrošina vismaz 1 laukuma tiesnesis.
5.9. Sacensības tiesā čempionāta galvenā tiesneša nozīmēti tiesneši. 5.10. Tiesnešu lēmumi nav apstrīdāmi

6. Disciplinārais reglaments

6.1. Sacensību dalībnieks saņem 1 spēles diskvalifikāciju, ja:
 – spēlētājs saņēmis 3 dzeltenās kartiņas turnīra laikā
– spēlētājs saņēmis 1 sarkano kartiņu

6.2. Par necenzētu vārdu, aizvainojošu žestu un izteicienu lietošanu diskvalificē uz 1 spēli.

7. Medicīna

7.1. Par dalībnieka veselības stāvokli un fizisko sagatavotību sacensību laikā atbild katrs attiecīgās komandas dalībnieks

7.2. Katrai komandai ir jānodrošina elementāra pirmā medicīniskā palīdzība dažādos traumu gadījumos.

8. Finansiālie nosacījumi 
 


8.1. Visi ar turnīra organizāciju saistītie izdevumi tiek segti no komandu dalības maksas € 50 vienai komandai un Preiļu novada domes līdzfinansējuma.

8.2. Preiļu Novada komandas startē bez dalības maksas.

9. Apbalvošana

9.1. Komanda, kura turnīra laikā ir izcēlusies ar “fair-play” principu ievērošanu un saņēmusi vismazāk kartītes, saņem “ Preiļu futbola čempionāta korektākās komandas” balvu.

9.2. 1. vietas ieguvēja komanda tiek apbalvota ar kausu un medaļām (15 spēlētāji + 1 treneris)

9.3. 2.-3.vietu ieguvēju komandu spēlētāji tiek apbalvoti ar medaļām (15 spēlētāji + treneris).

9.4. Tiek apbalvoti individuāli: rezultatīvākais spēlētājs, labākais aizsargs, labākais vārtsargs un turnīra vērtīgākais spēlētājs ( “ MVP “ ).

10. Datu aizsardzība un datu glabāšana:

10.1. Sabiedrības informēšanas nolūkos var tikt veikta foto vai video fiksācija. Vizuālais materiāls var tikt ievietots Preiļu Novada un Preiļu beērnu jauniesšu sporta skolas informatīvajos kanālos.

10.2. Visi personas dati, kas tiek nodoti turnīra organizatoriem netiks izpausti trešajām personām. Iznņēmums ir foto un video materiāli no čempionāta spēlēm.

11. Epidemioloģiskie nosacījumi:

 

11.1. Turnīra dalībniekiem un apmeklētājiem ir pienākums ievērot Latvijas veselības ministrijas izstrādātos “ Covid-19 “ noteikumus.

12. Citi noteikumi:

12.1. Spēļu norises vietās kategoriski aizliegts ienest un lietot alkoholiskos dzērienus vai citus apreibinošos līdzekļus, kā arī atrasties to iespaidā.

12.2. Turnīra informācija – aktuālās ziņas, jaunumi, spēļu kalendārs, rezultāti, rezultatīvākie spēlētāji, fotogalerijas un cita informācija pieejama mājaslapā www.pbjss.edu.lvcfutbola sadaļā, kā arī Facebook lapā www.facebook.com/pbjss/ .

Sac. galv. tiesnesis: L. Vilcāns