Kategorija:

10. jūnijā Aglonā notika Latvijas čempionāta otrais posms nūjošanā un pirmais posms iešanā. Kopā piedalījās ap 100. dalībniekiem. Preiļu novadu pārstāvēja diezgan kupls dalībnieku skaits. Attiecīgi savās distancēs un grupās par uzvarētājiem kļuva Indra Serova, Dzidra Širve, Ilona aizpuriete, Daniels Repša, Andis Pušņakovs un Feoktists Pušņakovs. 2. vietu ieņēma Kristīne Briede, Silvija Jerjomenko, Anrijs Pušņakovs, Deivids Repša, Silvija Spruģe, Aivars Žugris. 3. vietu ieņēma Timurs Serovs, Leonīds Valdonis, Dāvis Bernāns, Kaspars Tumovs, Imants Spruģis. 4. vieta Ilmārs Repša, 5. vieta Ēriks Briedis, Andris Valainis, 7. vieta Dāvis Briedis, 8. vieta Verners Valainis, 9. vieta Linda Skutele, 11. vieta Tomass Serovs, 12. vieta Aleksandrs Serovs, 16. vieta Monika Pušņakova. Paldies Preiļu sporta skolas tiesnešiem, Preiļu sporta skolai par sagādātajām balvām, Aglonas pagasta pārvaldei un Aglonas tiesnešiem, kā arī Guntai par mūziku.

Tiekamies jau nākošajā sporta izklaides pasākumā Aglonā “Līgo regatē- 2023” 23. jūnijā Cirīša ezerā.