Kategorija:

2022.gada 8.jūnijā Gulbenē notika Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. Sacensības pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu, jo tika ietvertas gandrīz visas Latvijas čempionātu vieglatlētikas disciplīnas.

Preiļu novada BJSS vieglatlēti bija kuplā skaitā. Tie, kas jau ir izpildījuši Latvijas čempionāta normatīvus, centās uzlabot personīgos rekordus un gūt medaļas, bet pārējie centās izpildīt Latvijas čempionāta normatīvus, lai varētu piedalīties Latvijas čempionātos visās vecuma grupās. Jo katra audzēkņa mērķis ir piedalīties Latvijas čempionātos, lai tālāk jau pārstāvētu Latviju ārpus tās robežām. Rezultāti rāda, ka godam ir strādājuši treneri un to audzēkņi, jo Latvijas čempionātu kandidātu rindās parādās jauni uzvārdi. Tiem, kuriem nepaveicās, būs vēl iespēja 23. jūnijā piedalīties  Preiļu un Līvānu novadu čempionātā vieglatlētikā un uzlabot savu sniegumu.

Justīnei Stašulānei jauns Preiļu novada rekords šķēpa mešanā ar rezultātu 37 m 63 cm (600 g šķēps). Līdz šīm Preiļu novada rekords piederēja Oksanai Jakovļevai ( Šņepstei )- 34m 50 cm, uzstādīts 1999. gadā. Apsveicam Justīni ar rekordu!

 

No sacensībām Gulbenē uz Preiļu novadu atceļoja 13 dažāda kaluma medaļas.

U-16 grupā:

1.vieta- Katrīna Damba (300m barjerskr.), Gustavs Eriņš (lodes grūšanā), Braiens Multiņš (3000m soļošanā), Arturs Valters (diska mešanā)

2.vieta- Gustavs Eriņš (tāllēkšanā), Ervīns Pīlēģis ( 400m), Alise Čača( 3000m soļošanā)

3.vieta- Kristiāns Ričards Kudeika( diska mešanā), Dans Puduls( 3000m soļošanā)

U-18 grupā :

1.vieta-Anastasija Leitāne( 400m barjerskr.) ,

Pieaugušo grupā:

1.vieta – Justīne Stašulāne (lodes grūšanā)

2.vieta – Justīne Stašulāne (šķēpa mešanā), Sofija Dolgā (trīssoļlēkšanā)

 Lai veiksmīgi starti turpmākajās sacensībās!

Preiļu novada BJSS vieglatlētikas nodaļas treneris Jānis Upenieks