Kategorija:

No 25. līdz 30.aprīlim Gints Šņepsts veiksmīgi piedalījās Latvijas Selects 2005.g. dzimušo puišu komandas sastāvā Itālijas pilsētā Bolzano. Šajās sacensībās tika pārstāvētas visas hokeja lielvalstis. Tāpat kā pieaugušo hokejā, arī šeit virsroku ņem Krievijas, Kanādas un ASV valstu komandas, to apliecina arī fakts, ka šajā vecuma grupā starp pirmajām četrām komandām, trīs bija no Krievijas.

Mūsu Latvijas Selects 05 komanda uzvarēja Itālijas valsts vienību ar rezultātu 8:1 (šajā spēlē Gints Šņepsts atzīmējās ar rezultatīvu un skaistu piespēli) un ļoti spraigā un emocionālā spēlē tika uzvarēta Kanādas komanda ar rezultātu 4:3. Diemžēl pietrūka meistarības spēlēs pret Zviedriju (zaudējums 0:5) un Krievijas, CSKA komandu (zaudējums 1:5), kas kopvērtējumā palika 3.vietā, kaut gan izskatījās, ka būs šī turnīra favorīts. Tāpat tika piedzīvots zaudējums ASV komandai ar rezultātu 2:6, kas ne gluži precīzi ataino spēles gaitu, jo Latvijas puišiem piederēja pārsvars, bet sports ir sports.

Ir iegūta ļoti augsta līmeņa spēļu pieredze un prakse, kas nākotnē, cerams, dos pozitīvu efektu vēl augstāku mērķu sasniegšanai.

Tāpat ir jāatzīmē vēl viens pozitīvs fakts, ka šī gada Latvijas meistarsacīkstēs U-12 vecuma grupā, Gints rezultativitātes kopvērtējumā starp vairāk nekā 350 bērniem palika 7.vietā (24 vārti un 41 piespēles, kopā 65 rezultativitātes punkti).