Categories:

25.novembrī Galēnu pamatskola zālē notika Latgales reģiona skolēnu sporta spēles “VEIKLO STAFETES” 2.-5.kl.grupā. Sacensībās piedalījās astoņas komandas no Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada un Preiļu novada. Pārliecinoši vinnēja Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda(6,5 punkti), 2.vieta Rēzeknes sākumskolas komandai(12 punkti),3.vieta-Galēnu pamatskolas komandai( 12,5 punkti, skolotājs Guntis Belkovskis). 5.vieta –Riebiņu vidusskolas komandai(19 punkti, skolotāja Mārīte Pokšāne) un 8.vieta-Preiļu 2.vidusskolas komandai (32 punkti, skolotās Ivans Afanasjevs).

Preiļu novada skolēnu sporta spēlēs “Veiklo stafetes” 1.vietu izcīnīja Galēnu pamatskolas komanda, 2.vietu- Riebiņu vidusskolas komanda un 3.vietu –Preiļu 2.vidusskolas komanda.

Apsveicam komandas un liels paldies tiesnešiem !!!

Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte