9.jūnijā Piebalgas pakalnus pieskandināja ap četri tūkstoši skriešanas cienītāju no visas Latvijas, lai piedalītos taku skriešanas seriāla „Stirnu buks” 3.posma skrējienā. Mūsu novada BJSS jaunie vieglatlēti piedalās Latvijas skolu čempionātā taku skriešanā, kur paralēli BJSS pārstāv arī savu mācību iestādi. Patīkamus pārstegumus rezultātu izteiksmē atnesa sacensību beigas. Tā visstiprākās komandas vērtējumā Preiļu novada BJSS skrējēji ierindojās 2.vietā. Atrākās skolas titulu izcīnīja Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija, bet ātrāko sporta klubu vērtējumā mūsu BJSS 2.vietā. Ir mums arī savi čempioni individuālajā vērtējumā – U16S grupā uzvara Unai Kraupšai, bet Edgars Pastors ātrākais U18V grupā. 4.vietās savās vecuma grupās ierindojās Markuss Kurašovs, Ilze Borbale un Līga Klibā. Ar izcīnītām 5.vietām var lepoties Raitis Vilcāns un Katrīna Onckule. Arī pārējie atlēti var lepoties ar saviem startiem.

Vasaras posmu apmeklējumu atstāsim audzēkņu vecāku kompetencē, bet organizētam izbraucienam uz noslēguma posmiem septembra mēnesī Gaiziņā un Līgatnē cītīgi gatavosimies krājot izturības kilometrus vasarā.

L.Valdonis – Preiļu novada BJSS sporta pasākumu organizators.