Kategorija:

29. aprīlī Līvānos Grīvas aktīvas atpūtas parkā notika sacensības krosā un nūjošanā. Preiļu novadu pārstāvēja 12. dalībnieki. Kā vienīgā krosā statēja Natālija Krupina. Savā vecuma grupā viņa ierindojās 3. vietā. Nūjošanā savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Silvija Jerjomenka, Juris Jerjomenka un Andris Kurmis. Otrās vietas ieņēma Digna Prodniece, Linda Skutele un Leonīds Valdonis. Trešās vietas ieņēma Ilona Aizpuriete, Silvija Spruģe, Imants Spruģis un Aivars Žugris. Kā ceturtā savā vecuma grupā palika Monika Pušņakova. Komandu vērtējumā Preiļu novads ierindojas 2. vietā.
Sveicam mūsu sportistus un lai raits solis arī turpmāk, jo jau 4. maijā ar pirmo posmu Jūrmalā sākas Latvijas čempionāts nūjošanā uz kuru dosies arī mūsu sportisti.

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas pieaugušo sporta pasākumu organizators Andris Kurmis