Otrdien, 13.oktobrī Ministru kabineta ārkārtas sēdē tika pieņemti grozījumi noteikumos saistībā ar Covid-19 infekcijas ierobežojošiem pasākumiem. Sakarā ar pieņemtajiem grozījumiem Izglītības un zinātnes ministrija ir informējusi par izmaiņām sporta jomā (https://izm.gov.lv/lv/aktualitates/4309-pec-skolenu-brivlaika-7-12-klasu-skoleni-vienu-nedelu-macisies-attalinati).
Pamatojoties uz Ministru kabineta veiktajiem grozījumiem noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” no 17.oktobra Preiļu novada Bērnu sporta skolas mācību-treniņu nodarbības audzēkņiem tiks organizētas individuāli un ārvidē. Nepieciešamības gadījumā (laikapstākļi, epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanās u.c. faktori) mācību process var tikt organizēts arī attālināti.
Par savas treniņgrupas mācību-treniņu procesa organizēšanas kārtību – treniņu laikiem un norises vietām, informācija tiks nosūtīta katram audzēknim individuāli. Audzēkņiem uz nodarbībām jāierodas treniņtērpā un ar maiņas apaviem.

Preiļu novada BSS administrācija