Ar kuplu dalībnieku pārstāvniecību 8.decembrī Preiļu 2.vidusskolas vieglatlētikas manēžā aizritēja Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā. Pašmāju kuplajai vieglatlētu saimei konkurenci sastādīja atbraukušie ciemiņi ne tikai no Latgales reģiona novadiem ( Daugavpils un Rēzeknes pilsētas, Daugavpils, Krāslavas, Viļānu, Līvānu novadu BJSS), bet arī sportisti no Madonas, Gulbenes un Ogres BJSS. Vieglatlēti sacentās divās vecuma grupās – 2002.g.dz. un vecāki, kā arī 2003.g.dz. un jaunāki. Patīkami, ka blakus jaunajai Preiļu novada BJSS vieglatlētu saimei sacensībās startēja arī kādreizējie sporta skolas audzēkņi apliecinot savu varēšanu savās pamatdisciplīnās. Pārbaudot savu gatavību jaunajai vieglatlētikas ziemas sezonai treneri un sportisti varēja novērtēt ieguldītā darba lietderību un ja vajag arī veikt korekcijas turpmākajā sagatavošanās periodā gatavojoties ziemas posma galvenajiem startiem februārī. Par sacensību raito norisi gribas teikt paldies visam sacensību tiesāšanā iesaistītajam personālam! Šī raksta mērķis nav analizēt sportistu rezultātus pa disciplīnām – gan dalībnieki, gan pārējie interesenti ar sacensību rezultātiem jau tuvākajā laikā varēs iepazīties gan Preiļu mājas lapā, gan saitē www.lat-athletics.lv.

Lai veiksmīga turpmākā vieglatlētikas sezona un ģimeniski un jauki Ziemassvētki!

L.Valdonis – sacensību galvenais tiesnesis.