Aizvadītas Latvijas skolēnu 75.spartakiādes sacensības skolu stafešu krosā

1.oktobrī Preiļu parkā notika Latvijas skolēnu 75.spartakiāde Skolu rudens krosa stafetēs. Saulaina diena, labi sagatavotā trasē, uzkoptā un rudens izpušķotā parkā .Pēc jaukiem novēlējumiem Preiļu novada domes priekšsēdētāja Ārija Vucāna atklāšanā, sacensības iesāka   88 meiteņu un zēnu stafešu komandas četrās vecuma grupās no 21 skolas.  No Preiļu novada pašvaldības vispārizglītojošajām deviņām skolām piedalījās  27 komandas.

stafešu krosa rezultāti:

Vidusskolu grupā kopvērtējumā (12 komandas)-1.vieta-Jēkabpils 3.vidusskolai,7.vieta-Vārkavas vidusskolai,8.vieta-Preiļu 2.vidusskolai,10v.-Aglonas vidusskolai,12.vieta-Riebiņu vidusskolai

Pamatskolu grupā kopvērtējumā(1 komanda)- 1.vieta –Preiļu 1.pamatskolas komandai

Mazās pamatskolu grupā kopvērtējumā (4 komandas)- 1.vieta-Salas pamatskolas komandai, 3.vieta-Galēnu pamatskolas komandai

Ģimnāzijās grupā kopvērtējumā ( 2komandas)-1.vieta Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijai, 2.vieta- Jāņa Eglīša Preiļu Valsts Ģimnāzijai

Sākumskolas grupā kopvērtējumā(2.komandas): 1.vieta- Jelgavas 4.sākumskolai, 2.vieta Preiļu Brīvai skolai

2002.-2005.g.dz. 4x1000m jauktā stafetē( 5 komandas) :1.vieta-Gulbenes novada vidusskolas komandai, 3.vieta-Preiļu 2.vidusskolas komandai,4.vieta Riebiņu vidusskolas komandai

2002.-2005.g.dz. 3x1000m stafetē jauniešiem(7 komandas): 1.vieta-Kārsavas vidusskolas komandai, 2.vieta-Vārkavas vidusskolas komandai, 5.-vieta –Jāņa Eglīša PVĢ komandai

2002.-2005.g.dz. 3x1000m stafetē jaunietēm(6 komandas):1.vieta- Jēkabpils 3.vidusskolas komandai, 5.vieta- Jāņa Eglīša PVĢ komandai

2006.-2007.g.dz. 4x1000m jauktā stafetē(4 komandas): 1.vieta Daugavpils Centra vidusskolas komandai

2006.-2007.g.dz. 3x1000m stafetē jauniešiem (11 komandas): 1.vieta-Jējabpils 3.vidusskolas komandai, 8.vieta –Galēnu pamatskolas komandai, 9.vieta- Preiļu 1.pamatskolas komandai, 11.vieta –Salas pamatskolas komandai

2006.-2007.g.dz. 3x800m stafetē jaunietēm (8 komandas): 1.vieta-Jējabpils 3.vidusskolas komandai, 5.vieta – Jāņa Eglīša PVĢ

2008.-2009.g.dz. 4x800m jauktā stafetē(4 komandas):1.vieta- Gulbenes novada vidusskolas komandai, 5.vieta-Aglonas vidusskolas komandai

2008.-2009.g.dz. 3x800m stafetē meitenēm(7 komandas): 1.vieta-Krāslavas ģimnāzijas komandai, 4.vieta- Preiļu 1.pamatskolas komandai

2008.-2009.g.dz. 3x800m stafetē zēniem(11 komandas): 1.vieta- Preiļu 1.pamatskolas komandai, 6.vieta-Preiļu 2.vidusskolas komandai, 7.vieta- Salas pamatskolas komandai

2010 g.dz.un jaunāki 4x500m jauktā stafetē(4 komandas):1.vieta- Gulbenes novada vidusskolas komandai, 2.vieta- Preiļu 1.pamatskolas komandai, 4.vieta- Preiļu Brīvās skolas komandai

2010 g.dz.un jaunāki 3x500m stafetē meitenēm( 11 komandas): 1.vieta –Zasas vidusskolas komandai,5.vieta-Vārkavas vidusskolas komandai, 7.vieta-Preiļu 1.pamatskolas komandai,8.vieta-Salas pamatskolas komandai,9.vieta –Preiļu 2.vidusskolas komandai

2010 g.dz.un jaunāki 3x500m stafetē zēniem(14 komandas): 1.vieta-1.vieta Daugavpils Centra vidusskolas komandai

3.vieta-Preiļu 1.pamatskolas 1.komandai,5.vieta- Preiļu 1.pamatskolas 2.komandai, 6.vieta- Preiļu Brīvās skolas komandai, 8.vieta- Galēnu pamatskolas komandai, 9.vieta- Aglonas vidusskolas komandai, 11.vieta- Vārkavas vidusskolas komandai