Latvijas 2017. gada jaunatnes čempionāts volejbolā U-13 gr.meitenēm notika divos posmos Daugavpilī, kur piedalījās 4 komandas: Preiļi, Daugavpils, Rēzekne un Aizkraukles novada Nereta.

Šajās grupās komanda veido divus četriniekus, kur katrs četrinieks izspēlē ar katru pretinieka četrinieku (vienā spēlē tiek izspēlēti 4 seti).

Abu posmu kopvērtējumā savā apakšgrupā jaunās volejbolistes ierindojās 4.vietā, kas ļāva cīnīties par 7.-12.vietu

Finālsacensības notika Rīgā 18.-19.martā. Preiļu novada BJSS meitenēm pretī stājās Minusas volejbola, Rēzeknes BJSS, Liepājas rajona SS, Gulbenes novada un Tukuma sporta skolu volejbolistes.  Kopvērtējumā U-13 gr.meitenes ierindojās 11.vietā, aiz sevis atstājot Minusas volejbola skolas komandu.

Komandā spēlēja: Sintija Depere, Evelīna Zagrebajeva, Viktorija Jakovļeva, Viktorija Ivanņikova, Sintija Verza, Annija Maderniece, Evelīna Kokoriša, Everita Stikāne, Amanda Klindžāne, Karīna Anspoka, Enija Rumaka, Megija Rumaka, Anastasija Kivriņa.

Inta Rumaka
Preiļu novada BJSS volejbola trenere