Šī gada rudenī Daugavpilī notika LVF „Kausa izcīņas” volejbola sacensību posmi U-13 gr. (2004. dz.g. un jaunākas) un U-12 gr. meitenēm (2005. dz.g. un jaunākas), kurā piedalījās Preiļu novada BJSS jaunās volejbolistes.

Šajās grupās komanda veido divus četriniekus, kur katrs četrinieks izspēlē ar katru pretinieka četrinieku (vienā spēlē tiek izspēlēti 4 seti).

U-13 gr. Preiļu novada BJSS volejbolistes, uzvarot Madonas BJSS komandu 3:1, zaudējot 0:4 Daugavpils BJSS un 1:3 Cēsu pilsētas SS komandām, ar Rēzeknes BJSS komandu nospēlējot neizšķirti 2:2, savā apakšgrupā ierindojās 4. vietā.

Finālsacensībās par 11.-14. vietu Rīgā 27. novembrī mūsu meitenēm stājās pretī Rīgas volejbola, Minusas volejbola un Rēzeknes BJSS skolu volejbolistes. Kopvērtējumā U13. gr. meitenes ierindojās 13. vietā, aiz sevis atstājot tikai Minusas volejbola skolas komandu.

Komandā spēlēja: Sintija Depere, Evelīna Zagrebajeva, Viktorija Jakovļeva, Jūlija Placinska, Sintija Verza, Annija Maderniece, Evelīna Kokoriša, Everita Stikāne, Amanda Klindžāne, Karīna Anspoka, Enija Rumaka, Megija Rumaka.

Daudz labāk veicās U-12 gr. meitenēm. Daugavpilī uzvarot Madonas BJSS un Līvānu BJSS komandas ar rezultātu 3:1, Daugavpils BJSS 2 komandu – 4:0 un ar Daugavpils BJSS 1 komandu izspēlējot neizšķirti 2:2, savā apakšgrupā ierindojās 2. vietā, kas ļāva spēlēt finālā par 1.-6. vietu Liepājā 17. un 18. decembrī.

Finālsacensībās mūsu meitenes volejbola laukumā tikās ar divām Rīgas volejbola skolas komandām (2:2 un 1:3), Daugavpils BJSS 1 komandu (1:3), Gulbenes novada BJSS (2:2) un Liepājas SSS (2:2) komandām. Kopvērtējumā Preiļu novada BJSS jaunās volejbolistes ierindojās 4. vietā no 15 komandām, kas ir ļoti labs rezultāts. Meitenēm tas dod stimulu turpināt trenēties un tiekties pēc arvien labākiem rezultātiem.

Par labāko spēlētāju komandā tika atzīta Annija Maderniece. Vēl komandā spēlēja – Enija Rumaka, Megija Rumaka, Anastasija Kivriņa, Karīna Anspoka, Everita Stikāne, Viktorija Ivanņikova, Evelīna Kokoriša, Amanda Klindžāne, Laine Līga Elste, Iluta Vaikule.

Ziemassvētku noskaņās meitenēm gribētu novēlēt saglabāt labu veselību, sportisko formu un panākumiem bagātu Jauno 2017. gadu!

No responses yet

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *