Turpinājums par 2020g. vieglatlētikas sezonu (U-18,U-20)

Preiļu novada BJSS U-20 (20 -19 gadi) grupās trenējās 19 audzēkņi un U-18 (18-17 gadīgie)-21 audzēkni.

Latvijas Izlases dalībnieki:

U-20 grupā: Edgars Pastors (kross), Ksenija Zabalujeva (soļošana), Jurijs Avsiščers (kārtslēkšana), Raivo Liniņš (U-18 soļošana)

U-18  grupā: Andis Briška (šķēpa mešana un 10-cīņa), Raivo Liniņš (soļošana)

Latvijas izlases kandidāti:

U-18 grupā: Una Kraupša (kavēkļu skriešana), Dāvis Salcevičs (soļošana), Elīna Aizpurviete (diska mešana)

Startējām Eiropas čempionātā krosā Portgalē: Edgars Pastors (U-20); Starptautiskajās U-20 Valstsvienību sacensībās- Jurijs Avsiščers (U-20,kārtslēkšanā) un Raivo Liniņš (soļošanā).Baltijas U-18 un U-20 komandu čempionātos: U-18 grupā-Andis Briška (šķēpa mešana un 10 cīņa), U-20- Jurijs Avsiščers (kārtslēkšana), Prezidenta kausā- Jurijs Avsiščers, Raivo Liniņš

Latvijas čempionātos tika izcīnītas godalgotas vietas:

U-20 grupā- 7 medaļas (2 Zelta-Edgars Pastors, Ksenija Zabalujeva; 3 Sudraba-Jurijs Avsiščers;2 Bronzas-Edgars Pastors, Ilze Borbale);

U-18 grupā-7 medaļas (2 Zelta-Raivo Liniņš; 2 Sudraba-Una Kraupša, Andis Briška; 3 Bronzas- Andis Briška, Dāvis Salcevičs, Una Kraupša).

Pielikumā apkopoti rezultāti pa vieglatlētikas disciplīnām un ieņemtais reitings Latvijā.

ZIEMAS SEZONA- U-20 grupā

JUNIORI

sportists IAAF punkti Reitings Latvijā disciplīna Rezultāts Sporta klase treneris datums vieta
1. Jurijs Avsiščers 859 1 kārtslēkšana 4m50 Meistarkandidāts Mareks Ārents 31.01.2020. Rīga
2. Lauris Šmeiksts 788 15 60m 7,31 II sp.kl. Viktorija Neištadte 07.02.2020. Kuldīga
3. Lauris Šmeiksts 731 13 200m 23,95 II sp.kl. Viktorija Neištadte 08.02.2020. Kuldīga
4. Lauris Šmeiksts 706 22 tāllēkšana 5,98 III sp.kl. Viktorija Neištadte 14.02.2020. Vārkavas vsk.
5. Sandis Rudzāts 610 37 tāllēkšana 5,52 I j.sp.kl. Edgars Vaivods 07.12.2019. Preiļi

JUNIORES

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Valija Vanaga 830 6 augstlēkšana 1m60 II sp.kl. Edgars Vaivods 07.02.2020. Kuldīga
2. Viktorija Pauniņa 735 14 augstlēkšana 1,50 II sp.kl. Skaidrīte Vulāne 14.02.2020. Vārkavas vsk.
3. Ieva Adamoviča 704 39 60m 8,68 III sp.kl. Edgars Vaivods 04.01.2020. Jēkabpils
4. Nikola Djubina 683 45 60m 8,76 III sp.kl. Leonīds Valdonis 07.02.2020. Kuldīga
5. Rasa Saulīte 669 32 200m 29,03 II sp.kl. Viktorija Neištadte 07.02.2020. Kuldīga

ZIEMAS SEZONA  U-18 grupā

JAUNIEŠI

sportists IAAF punkti Reitings Latvijā disciplīna Rezultāts Sporta klase treneris datums vieta
1. Andis Briška 731 8 Tāllēkšana 6,10 II sp.kl. Edgars Vaivods 07.12.2019 Preiļi
2. Andis Briška 723 13 augstlēkšana 1,78 II sp.kl. Edgars Vaivods 14.02.2020. Vārkavas vsk.
3. Lauris Pastars 652 28 Tāllēkšana 5,72 III sp.kl. Staņislavs Stankevičs 14.02.2020. Vārkavas vsk.
4. Jānis Rimants Cimdiņš 612 31 augstlēkšana 1,65 III sp.kl. Staņislavs Stankevičs 14.02.2020 Vārkavas vsk.
5. Lauris Pastars 601 34 60m 7,74 III sp.kl. Staņislavs Stankevičs 07.02.2020 Kuldīga

U-18   JAUNIETES

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Līva Saleniece 803 20 tāllēkšana 5,09 III sp.kl. Viktors Lācis 07.12.2019 Preiļi
2. Sofija Dolgā 779 25 tāllēkšana 4,98 III sp.kl. Leonīds Valdonis 07.12.2019 Preiļi
3. Līva Saleniece 687 25 augstlēkšana 1,45 III sp.kl. Viktors Lācis 07.12.2019 Preiļi
4. Una Kraupša 655 21 800m 2:36,95 III sp.kl. Leonīds Valdonis 18.02.2020 Rīga
5. Una Kraupša 615 5 3000m 11:52,52 III sp.kl. Leonīds Valdonis 07.02.2020 Kuldīga

VASARAS  SEZONA- U-20 grupā

JUNIORI

sportists IAAF punkti Reitings Latvijā disciplīna Rezultāts Sporta klase treneris datums vieta
1. Jurijs Avsiščers 859 1 kārtslēkšana 4m50

Meistar-

kandidāts

Mareks Ārents 31.01.2020. Rīga
2. Lauris Šmeiksts 747 11 100m 11,49 II sp.kl. Viktorija Neištadte 14.08.2020. Preiļi
3. Lauris Šmeiksts 736 8 200m 23,46 II sp.kl. Viktorija Neištadte 08.08.2020. Jelgava
4. Māris Ceplis 719 14 tāllēkšana 6,04 III sp.kl. Edgars Vaivods 14.08.2020. Preiļi
5. Raivis Žihars 702 6 800m 2:02,45 II sp.kl. Leonīds Valdonis 04.08.2020. Ogre

U-20  JUNIORES

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Valija Vanaga 735 12 augstlēkšana 1m50 II sp.kl. Edgars Vaivods 19.09.2020. Vārkavas vsk.
2. Viktorija Pauniņa 687 13 augstlēkšana 1,45 III sp.kl. Skaidrīte Vulāne 14.08.2020. Preiļi
3. Ieva Adamoviča 667 18 100m 13,80 III sp.kl. Edgars Vaivods 14.08.2020. Preiļi
4. Ieva Adamoviča 621 24 400m 1:06,92 III sp.kl. Edgars Vaivods 05.07.2020. Saldus
5. Ieva Adamoviča 603 32 200m 29,10 III sp.kl. Edgars Vaivods 04.08.2020. Ogre

VASARAS SEZONA U-18 grupā

JAUNIEŠI

sportists IAAF punkti Reitings Latvijā disciplīna Rezultāts Sporta klase treneris datums vieta
1. Raivo Liniņš 859 Nav reitinga 5km soļošana 22:36,00 I sp.kl. Anita Kažemāka-Siliņa 18.09.2020 Lietuva
2. Raivo Liniņš 819 Nav reitinga 10km soļošana 47:62,59 II sp.kl. Anita Kažemāka-Siliņa 08.08.2020 Jelgava
3. Andis Briška 795 6 10-cīņa 5830(U-18) II sp.kl. Edgars Vaivods 04.08.2020 Ogre
4. Andis Briška 759 14 tāllēkšana 6,23 II sp.kl. Edgars Vaivods 04.09.2020 Igaunija
5. Andis Briška 758 21 Augstlēkšana 1,82 II sp.kl. Edgars Vaivods 04.08.2020 Ogre

U-18   JAUNIETES

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Sofija Dolgā 785 7 3-solis 10,71 III sp.kl. Leonīds Valdonis 22.07.2020 Ventspils
2. Sofija Dolgā 779 21 tāllēkšana 4,98 III sp.kl. Leonīds Valdonis 14.08.2020 Preiļi
3. Līva Saleniece 734 29 tāllēkšana 4,77 III sp.kl. Viktors Lācis 22.07.2020. Ventspils
4. Linda Indrikova 626 41 200m 28,78 III sp.kl. Leonīds Valdonis 14.07.2020. Ogre
5.

Sofija Dolgā

 

Linda Indrikova

619

 

619

34

 

35

100m

 

35

14,10

 

14,10

III sp.kl.

 

Leonīds Valdonis

18.07.2020.

 

19.09.2020.

 

Jelgava

 

Vārkavas vsk.

2020.g. Latvijas sezona 50 lābāko sasniegumu reitingā pa disciplīnām VASARAS sezonā U-18 grupa (Jaunieši) (xlxs)

2020.g. Latvijas sezona 50 lābāko sasniegumu reitingā VASARAS sezonā (Juniori) (xlxs)

Informāciju sagatavoja Preiļu novada BJSS metodiķe

Viktorija Neištadte