Turpinājums par 2020g. vieglatlētikas sezonu (pieaugušo grupa)

Pēc A. Staģa 2020 g. sezona statistikas daudzi mūsu sporta skolas un Preiļu novada vieglatlēti ierindojās starp 50 labākiem Latvijā.

Pieaugušo grupā , pēc uzradītajiem rezultātiem ,var redzēt mūsu sportistus no U-20,U-18 , U-16 un pat no U-14 grupām. Pielikumā apkopoti rezultāti pa vieglatlētikas disciplīnām un ieņemtais reitings Latvijā.

Pēc IAAf punktiem 5 labākie Preiļu BJSS un Preiļu novada vieglatlēti pieaugušo grupā ir:

ZIEMAS SEZONA- PIEAUGUŠO GRUPA

(ziemas sezona: novembris, decembris 2019.g. janvāris, februāris ,marts 2020.g.)

VĪRIEŠI

sportists IAAF punkti Reitings Latvijā disciplīna Rezultāts Sporta klase treneris datums vieta
1. Kārlis Sondors 903 4 60m/b 8,45 I sp.kl. Viktors Bonders 29.02.2020. Kuldīga
2. Rūdolfs Vucāns 873 3 kārtslēkšana 4m55 Meistarkandidāts Ronalds Vucāns 29.02.2020. Kuldīga
3. Jurijs Avsiščers 859 4 kārtslēkšana 4m50 Meistarkandidāts Mareks Ārents 31.01.2020. Rīga
4. Raivo Liniņš 821 3 5000m soļošana 23:06,67 II sp.kl. Anita Siliņa 21.02.2020 Lietuva
5. Lauris Šmeiksts 788 36 60m 7,31 II sp.kl. Viktorija Neištadte 07.02.2020. Kuldīga

 SIEVIETES

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Valija Vanaga 830 22 augstlēkšana 1m60 II sp.kl. Edgars Vaivods 07.02.2020. Kuldīga
2. Rasa Saulīte 664 42 400m 1:06,61 IIIsp.kl. Viktorija Neištadte 07.02.2020. Kuldīga
3. Una Kraupša 655 46 800m 2:36,95 III sp.kl. Leonīds Valdonis 18.02.2020. Rīga
4. Una Kraupša 615 10 3000m 11:52,52 III sp.kl. Leonīds Valdonis 07.02.2020. Kuldīga
5. Ieva Adamoviča 596 46 400m 1:09,00 III sp.kl. Edgars Vaivods 07.07.2020. Kuldīga

VASARAS SEZONA –PIEAUGUŠO GRUPA

VĪRIEŠI

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Kārlis Sondors 891 1 110m/b 15,01 Meistarkandidāts Viktors Bonders 18.07.2020. Jelgava
2. Jurijs Avsiščers 859 2 kārtslēkšana 4,50 Meistarkandidāts Mareks Ārents 14.08.2020. Ogre
3. Andis Briška 795 13 10-cīņa

5830

(U-18)

II sp.kl. Edgars Vaivods 4.08.2020 Ogre
4. Andis Briška 759 24 tāllēkšana 6,23 II sp.kl. Edgars Vaivods 4.09.2020. Igaunija
5. Andis Briška 758 20 augstlēkšana 1,82 II sp.kl. Edgars Vaivods 4.08.2020 Ogre

 SIEVIETES 

Sportists IAAF punkti Reitings Latvijā Disciplīna Rezultāts Sporta klase Treneris Datums Vieta
1. Sofija Dolgā 785 22 trīssoļlēkšana 10,71 III sp.kl. Leonīds Valdonis 22.07.2020 Ventspils
2. Ieva Adamoviča 588 24 400m/b 1:16,88 III sp.kl. Edgars Vaivods 22.07.2020. Ventspils
3. Natālija Krupina 582 19 3000m 12:01,00 III sp.kl. Patst. 29.08.2020. Preiļi
4. Justīne Stašulāne 566 33 šķēps 32,21 III sp.kl. Viktorija Neištadte 04.08.2020 Ogre
5. Natālija Krupina 540 36 1500m 5:39,14 III sp.kl. Patst. 19.09.2020 Vecvārkava

2020.g. Latvijas sezona 50 labāko sasniegumu reitings VASARAS sezonā (xlsx)

Informāciju sagatavoja Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte