2019. gada 1. februārī notiks Sporta laureāta pasākums, kur tiks pasniegtas balvas astoņās nominācijās. Uzvarētāji nominācijās tiks nosaukti pasākuma gaitā.

Visi, kas sirdī jūtas saistīti ar sportu, tiek laipni gaidīti plkst. 19.00 Preiļu kultūras namā!

Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas organizēts konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot individuālos sportistus, sporta komandas, sporta pasākumu organizatorus, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Preiļu novadā 2018. gadā, informēt sabiedrību par sportiskajiem sasniegumiem 2018.gadā un iepazīstināt ar iespējām nodarboties ar sportu un aktīvu dzīvesveidu Preiļu novadā, motivēt sportistus startiem sacensībās un rezultātu izaugsmei.

Nominācijas: balvas tiks pasniegtas 8 nominācijās :
• Gada sporta skolotājs,
• Gada sporta treneris,
• Cerība sportā,
• Par mūža ieguldījumu sportā,
• Gada sportists jauniešiem un Gada sportiste jaunietēm,
• Gada sportists un Gada sportiste (no U-18)
• Gada sportiskākā ģimene
• Sporta laureāts (gada populārākais sportists/e)

Nobalsojiet “2018.gada populārākais sportists/e”! (Google veidlapa)

“Preiļu novada sporta laureāts 2018”  Nolikums (PDF)

Pieteikšanās uz nominācijām “Preiļu novada sporta laureāts 2018” ir noslēgusies.