28.februārī norisinājās Preiļu novada skolu sacensības florbolā 2008.-2009.g.dz un 2005.-2007.g.dz. jauniešiem, spēles bija aizraujošas un interesantas. Pamatskolām Preiļu 1.pamatskola neatstāja nekādu cerības citām skolām uzvarot visas spēles, JPVĢ un Aglona tikās pēdējā izšķirošā spēlē par 2.vietu kur JPVĢ pārliecinoši uzvarēja. Vidusskolu konkurencē JPVĢ 1-JPVĢ 2 tikās izšķirošajā spēle, līdz tam abas komandas bija apspēlējušas Aglonas vidusskolas komandu. JPVĢ 2 komanda sāka spēli aktīvāk un tas viss vien ātri vainagojās ar vārtu guvumu, līdz pat pēdējām minūtēm nebija skaidrs, kurš kļūs par čempionu, bet otrai komandai sanāca otra spēle pēc kārtas un spēki bija izsīkuši, līdz ar to pieredze guva virsroku un sanāca dažas minūtes līdz spēles beigām atspēlēties un nospēlēt neizšķirti. JPVĢ 1 kļuva par čempionu, jo vairāk vārtu sameta Aglonai.

1.vieta Preiļu 1.pamatskola

2.vieta JPVĢ