Kategorija:

23.-24.februārī Rīgas vieglatlētikas manēžā notika Rīgas jaunatnes čempionāts vieglatlētikā telpās. Pie startiem tika pielaisti sportisti ,kuri izpildīja kvalifikācijas normatīvus.  Pirmajā dienā uz 60m startu izgāja četri mūsu sporta skolas sprinteri: Lauris Šmeiksts , Artis Rinčs, Alens Lozda un Valdis Mihailovs. Priekšskrējienos 38 dalībnieku konkurencē Lauris, ar rezultātu 7,53, tika 60m  B finālā .Uzreiz aiz  fināla svītras palika Artis Rinčs (9.vieta ar rezultātu 7,59),13.vieta-Alenam Lozdam ar rezultātu 7,73 un 16.vieta –Valdim Mihailovam ar rezultātu 7,78. B finālā Lauris izcīnīja 6.vietu ar rezultātu 7,48 .Tāllēkšanā starp 8 labākiem finālistiem iekļuva Māris Ceplis un izcīnīja 6.vietu ar rezultātu 6m 13 cm . Alens Lozda aizleca 5m 78cm, Valdis Mihailovs -5m 46 cm un Lauris Šmeiksts- 5m 37 cm. 400m skrējienā Rasa Saulīte izcīnīja 8.vietu ar rezultātu 1min 03, 30 un Sandis Rudzāts  šo distanci noskrēja 1min 02,50 . 1500m skrējienā no mūsu komandas startēja četri sportisti: Raivis Žihars-10.vieta ar rezultātu 4min 52,65, Raitis Vilcāns 12.vieta ar rezultātu 4min 53,34, Edgars Pastors -4 min58,74, Armands Karčevskis- 5 min 01,35.

Otrajā dienā sacensības sākās ar augstlēkšanu jaunietēm ,un pirmo sudraba medaļu no mūsu komandas izcīnīja Valija Vanaga ar rezultātu 155 cm .Māris Ceplis izcīnīja otru medaļu- 3.vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1m 85 cm. Rasa Saulīte 200m noskrēja 29,08 un 800m Sandis Rudzāts -2min31,38

Pēc IAAF punktu sistēmas visaugstvērtīgākais rezultāts mūsu komandā: meitenēm-  Valijai Vanagai – augstlēkšanā -782 punkti un Rasai Saulītei 400m skr. -764 punkti, zēniem- Mārim Ceplim -augstlēkšanā -784 punkti un Laurim Šmeikstam -60m skr.-711 punkti.