Tradicionāli jau vairāku gadu garumā Preiļu 2.vidusskolas manēžā ziemas mēnešos notika gan novada čempionāts vieglatlētikā telpās, kā arī kausu izcīņa vieglatlētikā. Nu jāmēģina paplašināties un piedāvāt vieglatlētiem samēroties spēkiem un arī pie reizes atrādīties pašmāju vieglatlētikas cienītājiem arī vasarā, kad galvenie starti jau aiz muguras. Šeit arī būs iespēja vecākiem, kuru bērni nodarbojas ar vieglatlētiku, bet nav iespēju apmeklēt un pavērot savu lolojumu startus tālākās pilsētās, atnākt un līdzi just savām atvasēm.  Aicinām savus spēkus izmēģināt ne tikai Preiļu novada vieglatlētikas nodaļas, bet arī sporta skolas citu sporta veidu audzēkņus pārbaudīt sevi kādā no vieglatlētikas disciplīnām. Tā kā sacensības ir atklātas, domāju iespēju nostartēt nepalaidīs garām arī tuvāko novadu vieglatlētikas draugi. Tātad lasām nolikumu un braucam uz Preiļiem!

L.Valdonis – sacensību galvenais tiesnesis.

15. jūlijā Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un jaunatnei

Sacensību nolikums (pdf)