Populārs sporta veids visā pasaulē, tiek dēvēts par sporta veidu karali. Aizraujoša un dinamiska spēle, kas disciplinē, veicina jaunu prasmju un iemaņu apgūšanu, ar organisma funkcionālo iespēju paaugstināšanos un augstu gan fizisko, gan psiholoģisko slodzi sacensībās.
“Par futbolu ir jādzird, tas ir jāredz un tajā ir jāpiedalās, tomēr par visu būtiskākā vērtība Latvijas futbolā ir cilvēks. Neatkarīgi no lomas – spēlētājs, treneris, tiesnesis, līdzjutējs, bērna mamma vai tētis, – mēs vēlamies strādāt un darbu paveikt tā, lai Latvijas futbola ģimenes cilvēki būtu iedvesmoti atrasties futbolā un to attīstīt!’’
Latvijas Futbola Federācija

Mācību-treniņu nodarbības notiek Preiļu novada BJSS stadionā, Preiļu novada BJSS futbola mākslīgajā laukumā, Aglonas vidusskolas stadionā un sporta zālē, Preiļu novada BJSS sporta zālē un Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē.

Vairāk par futbolu: