Kategorija:

Ir pienācis  Latvijas čempionātu laiks. Kā pirmie uz startiem Ogrē  30. jūnijā un 1.jūlijā devās U-16 vieglatlēti. Lai startētu čempionātos, tāpat kā Olimpiskajās spēlēs ir jāizpilda normatīvās prasības. Vairākiem audzēkņiem šāda mēroga sacensības bija pirmās viņu sporta karjerā. Daudzi audzēkņi laboja savus personīgos rekordus, citi izcīnīja medaļas, bet dažiem nebija tā veiksmīgākā diena, taču tika gūta laba pieredze. Sacensībās 3. vietu diska mešanā izcīnīja Arturs Valters, 3000 m soļošanā 2.vietu ieguva Braiens Multiņš.

Ar nepacietību tika gaidīti augstlēkšanas rezultāti. Ar lepnumu varējām vērot to, ka viss pjedestāls pieder Preiļu novada augstlēcējiem. Markuss Soms ieguva 3. vietu, Daniils Kožemjakins ieguva 2.vietu un uz augstākā pakāpiena kāpa Nikita Baikovs.

Ervīnam Pīļēģim 6.vieta 400m un 8.vieta 800 m, Nikitam Baikovam 5.vieta tāllēkšanā un 4.vieta šķēpa mešanā, Gustavam Eriņam 5.vieta lodes grūšanā, Angelīnai Kitajevai 8.vieta diska mešanā, Alisei Čačai un Danam Pudulim 5.vieta 3000m soļošanā.

5.jūlijā uz startiem Baldonē dosies U-14 grupa, bet 9.-10.jūlijā  U-18 un U-20 grupa startēs Jelgavā.

Vēlam sekmes turpmākos treniņos un lieliskus sasniegumus sacensībās!

Preiļu novada BJSS vieglatlētikas nodaļas treneris
Jānis Upenieks