Categories:

3.martā  25. reizi notika Vārkavas vidusskolas balvu izcīņa vieglatlētikas trīscīņas sacensībās.  Sportisti varēja izjust no sacensību organizatoru puses  sportisku garu, siltas un garšīgas pusdienas, multfilmu skatīšanos, saldus našķus . Sacensībās piedalījās 90 sportisti no Preiļu 1.psk., Preiļu 2.vsk., Riebiņu vsk., Rudzātu vsk., Līvānu BJSS , Jāņa Eglīša PVĢ, Galēnu psk., Sīļukalna psk., Vārkavas vsk. un Vārkavas  novada 10 vecuma grupās meitenēm, zēniem, jaunietēm, jauniešiem, pieaugušiem un veterāniem.

Sacensību uzvatētāji vieglatlētikas trīscīņā( 30m skrējienā, augstlēkšanā un tāllēkšanā): Danilovs Raitis, Baikovs Nikita, Šeršņovs Raivis, Leitāne Anastasija, Pauniņa Viktorija ( visi no Riebiņu vsk.), Brakovskis Ervīns, Pastars Lauris, Zalāns Egons, Poplavska Sanija, Vanaga Melisa, Vanaga Valija (visi no Vārkavas vsk.), Bečs Jānis ( Galēnu psk.), Pūdžs Valters, Rinčs Artis, Rumaka Megija, Šņepste Katrīna, Anspoka Annija (visi no Preiļu 1.psk.), Baranova Jekaterina( Preiļu 2.vsk.), Vaivods Ilmārs, Sparāns Elmārs, Kivleniece Inta( visi no Vārkavas novada).

Par vissaugstvērtīgako punktu skaitu līdz 13 gadiem kausus saņēma Valters Pūdžs un Sanija Poplavska, līdz 18 gadiem – Artis Rinčs un Valija Vanaga.

Visātrāk 30m noskrēja Ilmārs Vaivods 4 sek.16 un Jekaterina Baranova 4 sek.86; augstlēkšanā – Ilmārs Vaivods un Jānis Vaivods -1m 80cm, Valija Vanaga- 1m 45cm; tāllēkšanā – Ilmārs Vaivods-6m 06 cm un Jekaterina Baranova- 4m 24 cm

Paldies Vārkavas vidusskolas sacensību organizatoriem, kolektīvam, sponsoriem!!!

Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte