26.martā noslēdzas 1.posms “top!Kauss” 20.kausa izcīņa Preiļu novada vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā pamatskolu grupā. Piedalījās četras meiteņu un sešas zēnu komandas no J.E. Preiļu Valsts ģimnāzijas, Preiļu 1.pamatskolas, Vārkavas pamatskolas un Aglonas vidusskolas.

Meiteņu komandu rezultāti: 1 vieta Preiļu 1.pamatskolas 1.komandai, 2.vieta Preiļu 1.pamatskolas 3.komandai,  3.vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai, 4.vieta Preiļu 1.pamatskolas 2.komandai.

Zēniem – 1.vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas komandai 1.komandai, 2.vieta Vārkavas pamatskolas komandai, 3.vieta Preiļu 1.pamatskolas 1.komandai, 4.vieta Aglonas vidusskolas komandai, 5.vieta Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas 2.komandai un 6.vieta Preiļu 1.pamatskolas 2.komandai.

Apsveicam komandas!!! Paldies sporta skolotājiem par komandu sagatavošanu !!!

Novēlām Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas zēnu un Preiļu 1.pamatskolas meiteņu komandām veiksmi “top!Kausā” FINĀLĀ 21.aprīlī Rīgā ,Rimi Olimpiskajā centrā

Preiļu novada BJSS metodiķe
Viktorija Neištadte