Kategorija:

Sacensības ar garu vēsturi un mūsu vieglatlētiem tik ļoti iemīļotas. Preiļu komanda astoņu dalībnieku sastāvā godam nostartēja arī šogad. Pateicoties trenerim Staņislavam Stankevičam U-16 grupā 1.vieta Markusam Somam, 2.vieta Guntim Sparānam, 5.vieta Dominikam Kusiņam. U-16 grupā meitenēm 7.vieta Ērikai Somei. U-12 grupā 11.vieta Sintijai Uzuliņai.

Viens no sacensību mērķiem bija veicināt jauniešu interesi nodarboties ar augstlēkšanu. Jāsaka ka tas bija sasniegts – liels dalībnieku skaits jaunākā vecuma bērniem un izcils sniegums augstlēkšanas sektorā pieaugušo grupā. Šoreiz cīņa par zeltu pieaugušo grupā bija aizraujoša, pamācoša un iedvesmojoša līdz pēdējām brīdim. Cīņa risinājās kad latiņa bija novietota 205cm augstumā. Edvarts Eglītis (Jēkabpils SS) un Anatolijs Šavecs (Daugavpils ISVS) veica pārlēcienu, demonstrējot savu cīņas sparu, sportisko pieklājību un meistarību. Veiksme šodien bija mājnieka pusē. Bauda skatītājiem! Šajā grupā mūsu sportisti Nikita Baikovs (tr. Edgars Vaivods) un Matīss Sparāns (tr. Staņislavs Stanķevičs) iepriecināja trenerus ierindojoties attiecīgi 3. un 4 vietā ar rezultātu 181cm, 5.-6.vietu izcīnīja Daniils Kožemjakins (tr. Aleksandrs Iļjins).

Tā kā organizatoru balvu fonds ļāva apbalvot katrā grupā sešus labākos, visi Preiļu novada BJSS jaunieši atgriezās mājās ar balvām. Paldies organizatoriem un sacensību dalībniekiem par izcilo pasākumu!!!

Atbildīgā par komandu tr. Mārīte Pokšāne.