Rekordi

Disciplīna Vārds, Uzvārds Dzimšanas gads Rezultāts Sacensību vieta Sacensību gads
Tāllēkšana Dairis Rinčs 1993 7,76 m Rīga 2017
Kārtslēkšana Rūdolfs Vucāns 1999 6,06 Ogre 2017
3000 m kāvekļi Guntis Pastors 1989 10:02,4 Ogre 2016
400m/b Santa Prikule 1998 01:06,0 Valmiera 2016
5000 m Toms Kunakovs 1993 16:12,3 Valmiera 2016
60 m (elektronika) Dairis Rinčs 1993 6,98 Jēkabpils 2015
Šķēpa mešana (šķēpa jauna modele) Dainis Gorins 1986 51,51 Rīga 2014
Pusmaratons 21.0975 km Anita Kažemāka 1990 01:17,0 Sigulda 2014
60 m (rokas) Dairis Rinčs 1993 6m7 Preiļi 2014
1000 m (telpās) Toms Kunakovs 1993 02:37,2 Rīga 2014
1500 m (telpās) Toms Kunakovs 1993 04:01,6 Kuldīga 2014
3000 m (telpās) Toms Kunakovs 1993 08:37,8 Kuldīga 2014
100 m (elektr.) Dairis Rinčs 1993 10,93 Liepāja 2013
200 m (elektr.) Dairis Rinčs 1993 21,99 Rīga 2013
1500 m Toms Kunakovs 1993 04:08,0 Rīga 2013
Pusmaratons 21.0975 km Aigars Salenieks 1974 01:18:08 Rēzekne 2012
3000 m Toms Kunakovs 1993 09:11,0 Rīga 2011
Maratons 42,195 km Aigars Salenieks 1974 47:00,0 Valmiera 2010
Trīssoļlēkšana Inga Mūrniece 1991 11,47m Preiļi 2007
1000m (telpās) Aija Čača 1988 03:04,0 Rīga 2006
1500m (telpās) Aija Čača 1988 04:46,0 Lietuva 2006
2000m (telpās) Aija Čača 1988 06:42,0 Rīga 2006
400m/b (elektr.) Vitālijs Jekimovs 1986 54,42 Rīga 2005
3000m Aija Čača 1988 10:29,0 Lietuva 2005
2000m kāvekļi Aija Čača 1988 07:11,0 Rīga 2005
3000m kāvekļi Aija Čača 1988 11:27,0 Rīga 2005
100 m/b (106,7)(elektr.) Vitālijs Jekimovs 1986 14,78 Igaunija 2005
200 m (elektr.) Zane Liniņa 1984 26,84 Rīga 2004
400 m (elektr.) Zane Liniņa 1984 58,74 Rīga 2004
Augstlēkšana Māris Prikulis 1981 2,12 m Preiļi 2003
1500m Aija Čača 1988 04:44,0 Aizpute 2003
Augstlēkšana Zane Liniņa 1984 1,73m Ludza 2003
200 m (rokas) Juris Nikiforovs 1984 21,9 Aizpute 2003
100 m/b (106,7) (rokas) Vitālijs Jekimovs 1986 15,1 Valmiera 2003
100 m (rokas) Andrejs Soboļevs 1981 10,4 Valmiera 2002
400 m (rokas) Juris Nikoforvs 1984 48,2 Daugavpils 2002
Stafete 4x 100 m Mairis Cibulis, Juris Ņikiforovs, Andrejs Soboļevs, Juris Iļjins 1983 43,3 Preiļi 2001
Trīssoļlēkšana Juris Iļjins 1978 15,87 m Rīga 2000
400 m (rokas) Zane Liniņa 1984 58,2 Aizpute 2000
Stafete 4x100m Daira Liniņa, Elīna Prikule, Zane Liniņa, Sabīne Šņepste 50,8 Valmiera 2000
200 m (rokas) Juris Iļjins 1978 21,9 Daugavpils 2000
20 km soļošana Aigars Salenieks 1974 1.25,45 Lietuva 1999
Šķēpa mešana (600g) Oksana Jakovļeva 1981 34,50m Preiļi 1999
800 m (rokas) Intars Salenieks 1981 01:59,9 Rīga 1999
10 km soļošana Aigars Salenieks 1974 39,45,0 Talsi 1997
5 km soļošana Aigars Salenieks 1974 20:39,0 Rīga 1994
Lodes grūšana Jānis Māsāns 1970 17,19 m Rīga 1992
Diska mešana Jānis Māsāns 1970 47,70 m Pērnava 1992
50 km soļošana Normunds Ivzāns 1971 4.13,2 Ogre 1990
800 m (rokas) Aldis Adamovičs 1970 01:59,9 Rīga 1988
800 m Žanete Skutele 1971 02:21,0 Rīga 1987
3000 m Ivars Bečs 1971 09:11,0 Rīga 1987
Desmitcīņa Ārijs Vucāns 1964 6739 punkti Rīga 1986
60 m (rokas) Sarmīte Šmeikste 1969 7,7 Rīga 1986
100 m (rokas) Sarmīte Šmeikste 1969 11,9 Murjāņi 1986
200 m (rokas) Sarmīte Šmeikste 1969 25,1 Murjāņi 1985
100m/b Anna Zeile 1964 16 Rīga 1985
Tāllēkšana Sarmīte Šmeikste 1969 5,67m Klaipēda 1985
Šķēpa mešana (šķēpa veca modele) Romāns Petrovs 1966 62,14 m Rīga 1984
Lodes grūšana Ināra Rutkovska 1967 11,58m Rīga 1983
400 m/b (rokas) Jānis Eglītis 1961 54,5 Rīga 1983
Septiņcīņa Aina Leikuce 1965 4271 punkti Aizkraukle 1981
Diska mešana Ilga Dūma 1950 35,22m Rīga 1967