Categories:

Šīs nedēļas nogalē ( 12.-13.maijs ) vieglatlētu aktivitātes bija pārņēmušas Ogri. Te notika gan Latvijas 27.universiāde, gan Ogres atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un senioriem. Ar vieniem no pirmajiem saviem startiem āra apstākļos atzīmējās arī daži mūsu novada vieglatlēti. Pārstāvot savas augstskolas uz starta 110 m/b un tāllēkšanā stājās Kārlis Sondors ( RTU ) un Anasatasija Caica ( LU ) 1500 m skrējienā. Kārlim uzvara barjerotajā distancē un 6.vieta tāllēkšanā. Anastasija atzīmējās ar trešo vietu 1500 metros. Ogres novada atklātajā čempionātā uzvara tāllēkšanā Dairim Rinčam – 7 m 35 cm un 2.vieta 100 m distancē ar rezultātu- 11,02 sekundes. Turpat senioriem uzvara 3000 m soļošanā Normundam Ivzānam – 12 minūtes 24,4 sekundes u par vairāk nekā trijām minūtēm labots Modra Liepiņa rekords šajā distancē V45+ senioru grupā. Šīs nedēļas nogalē vieglatlētus gaida starti skrējienā pa Riebiņu ielām un Līvānu novada atklātajā čempionātā kā arī kāds droši vien nākošās nedēļas sākumā  uzstartēs  Rīgas čempionātā jaunatnei Ogrē.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.