Sestdien (25.02.2017) Minskā, Baltkrievijas universitātes vieglatlētikas manēžā notika astoņu valstu ( Baltkrievijas, Ukrainas, Francijas, Turcijas, Lietuvas, Igaunijas un Azerbaidžānas) junioru U-20 sacensības vieglatlētikā telpās. Šādas sacensībās notiek jau otro gadu. Latvijas komandas sastāvā startēja Preiļu novada BJSS audzēknis Rūdolfs Vucāns. Šoreiz atkal kārtslēkšanā Rūdolfam izdevās uzlabot savu personisko rekordu par pieci centimetri un ar rezultātu 4m 80cm izcīnīt bronzas medaļu. Zeltu izcīnīja sportists no Ukrainas ar rezultātu 5m50cm un sudrabu –sportists no Francijas ar rezultātu 5m 00cm. Komandu cīņā Latvija ieguva 6.vietu.

Sacensību rezultātus var apskatīt: www.lat-athletics.lv  International match U-20 Minskā