No 6. līdz 7. aprīlim Preiļos, Bērnu un jauniešu sporta skolas telpās, notika Latvijas Republikas 2019. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „A” grupā (2001. gadā dzimuši un jaunāki).

Sacensību galvenais tiesnesis Voldemārs Limans pavēstīja par sacensību rezultātiem, kas liecina, ka Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas trenera Anatolija Isajeva audzēkņi meistarsacīkstēs parādīja labus rezultātus un izcīnīja vairākas godalgotas vietas.

Meiteņu konkurencē 2. vietā ierindojās Diāna Afanasjeva, zēniem 3. vietu meistarsacīkstēs ieguva Aleksandrs Pahomovs un Romāns Streļčuks.

Dubultspēlēs meitenēm Diāna Afanasjeva kopā ar Sabinu Musajevu (Rīgas 3. BJSS) stabili plūca uzvarētāju laurus un ieguva 1. vietu. Dubultspēlēs zēniem 2. vietu izcīnīja Aleksandrs Pahomovs kopā ar Danielu Koganu (bez kluba), 3. vietā – preilieši Raimonds Mūrnieks un Romāns Streļčuks.

Savukārt jauktajās dubultspēlēs 2. vietu izcīnīja Diāna Afanasjeva un Aleksandrs Pahomovs, 3. vietu ieguva Romāns Streļčuks un Terēza Tabea Druviņa (Bauskas BJSS).

Sacensībās piedalījās 16 jaunietes un 15 jaunieši no Rīgas, Liepājas, Bauskas, Kuldīgas, Iecavas, Rēzeknes un Preiļiem.

Apsveicam Preiļu galda tenisistus un sportistu treneri ar sasniegumiem meistarsacīkstēs!