No 9 līdz 16. martam Salaspils sporta skolas zālē norisinājās Latvijas Galda tenisa federācijas rīkotā treniņnometne, ko vadīja pieaicināts  treneris no Horvātijas Romans Plese (Roman Plese). Nometnē piedalījās 2007. un 2008. gados dzimušie spēlētāji un viņu treneri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas un Moldovas.

Preiļu Bērnu un jaunatnes sporta skolas galda tenisa treneris Anatolijs Isajevs pastāstīja, ka Latviju treniņnometnē pārstāvēja četri jaunie sportisti, starp viņiem arī preiliete Franciska Liniņa. Jaunā galda tenisiste nedēļas laikā treniņnodarbībās cītīgi strādāja, gūstot jaunas iemaņas un pieredzi, lai ar vēl lielāku atdevi gatavotos turpmākajām sacensībām.

Latvijas Galda tenisa federācijas mājas lapā ievietotajā informācijā varam lasīt, ka nometnes organizatori par palīdzību treniņnometnes laikā pateicas treneriem, starp kuriem arī Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas galda tenisa treneris Anatolijs Isajevs.

Maija Paegle,
01Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste