Categories:

2018. gads enerģiski un ar spīdošiem rezultātiem iesācies Preiļu jaunajiem sportistiem galda tenisā. Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas galda tenisa treneris Anatolijs Isajevs pastāstīja par sasniegumiem Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs un jaunatnes STIGA kausa izcīņas posmos.

13. janvārī  Rīgas 37.vidusskolā norisinājās Latvijas 2018.gada jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā “C” grupā, kurās startēja 2005. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki. Zēnu vienspēlēs uzvarēja Romāns Streļčuks no Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS).Meiteņu vienspēlēs 3. vietā ierindojās Franciska Liniņa un Nellija Afanasjeva. Abas meitenes ieguva 2. vietu meiteņu dubultspēlēs, savukārt Romānam Streļčukam pārī ar Haraldu Fjodorovu (Rēzeknes BJSS) 1. vieta zēnu dubultspēlēs.   Jauktajās dubultspēlēs Romāns Streļčuks un Franciska Liniņa ierindojās 2. vietā, Nellijai Afanasjevai un Haraldam Fjodorovam – 3. vieta.

Sacensībās kopā piedalījās 23 meitenes un 32 zēni, Preiļus pārstāvēja 7 sportisti.

Latvijas 2018. gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā B grupā (2003. gadā dzimušie un jaunāki dalībnieki) notika Rīgas 37. vidusskolā no 10. līdz 11. martam. No Preiļu novada sacensībās piedalījās 3 jaunieši.

2. vietā –Deniss Vasiļjevs, 3. vietu izcīnīja Raimonds Mūrnieks, bet Romāns Streļčuks ieguva 5. vietu. Zēnu dubultspēlēs Denisam Vasiļjevam un Raimondam Mūrniekam – 2. vieta, 3. vietā ierindojās Romāns Streļčuks pārī ar Haraldu Fjodorovu. Jauktajās dubultspēlēs Romānam Streļčukam un RēzijaiMeļķei (Iecavas novada SS Dartija) – 2. vieta. Sacensībās kopā startēja 30 galda tenisisti.

27. janvārī Salaspils Sporta namā norisinājās Latvijas 2017./2018. gada sezonas jaunatnes STIGA kausa IV posms galda tenisā, kurā trīs dažādās vecuma grupās sacentās 130 jaunie galda tenisisti no Latvijas un Lietuvas, tostarp arī sportisti no Preiļiem.

2003. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupa pulcēja visvairāk dalībnieku. 37 galda tenisisti cīnījās par uzvaru, un uz augstākā uzvarētāju pakāpiena likumsakarīgi izdevās nokļūt preiliešiem: Denisam Vasiļjevam – 1. vieta, Romānam Streļčukam – 2. vieta sacensībās savā grupā.

Jaunākajā grupā – 2006. gadā dzimušie – sacentās 26 zēni un 17 meitenes. 2. godpilnajā vietā ierindojās Franciska Liniņa, NellijaiAfanasjevai – 3. vieta.

Preiļu sportisti bija pārstāvēti arī 2000. gadā dzimušo galda tenisistu grupā, kurā startēja 25 jaunieši un 5 jaunietes. 3. vietā ierindojās preiliešiAleksandrs Pahomovsun Raimonds Mūrnieks.

31. martā Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas 2017./2018. gada sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas V posms galda tenisā. 2000. – 2002. gadā dzimušo meiteņu vecuma grupā startēja 8 jaunietes un 13 puiši. Diāna Afanasjevastarp meitenēm bija vienīgā no Preiļiem un atkārtoti ierindojās 1. vietā.AleksandramPahomovam – 3. vieta sacensībās.

Vecuma grupā – 2003. gadā dzimušie un jaunāki zēni – startēja 25 dalībnieki, no kuriem  preilietis Romāns Streļčuks palika nepārspēts, iegūstot 1. vietu.

4 dalībnieki no Preiļiem startēja 2006. gada dzimušo dalībnieku grupā, un jaunā galda tenisiste Franciska Liniņa starp 17 dalībniecēm izcīnīja 1. vietu.

Apsveicam uzvarētājus un priecājamies par spēcīgo jauno maiņu galda tenisā !

Galda tenisa līdzjutēju ievērībai ! No 14.aprīļa līdz 15. aprīlim Preiļu Bērnu un jauniešu sporta skolā norisināsies Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes A grupā – U18 (2000. gadā dzimušie un jaunāki). 14. aprīlī plkst. 11.00 spēles sāks jaunietes, plkst. 15.00 sacensības sāksies jauniešiem. 15.aprīlī plkst. 10.00 sāksies vienspēļu un dubultspēļu pusfināla un fināla posmi, kā arī jauktās dubultspēles.

Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste