Nedēļu pirms Lieldienām sācies, Preiļu novada čempionāts basketbolā finišu sasniedza 7.aprīlī. Turnīrs pulcēja astoņas komandas, kuras sadalījās divās apakšgrupās un spēļu ziņā visnoslogotākais bija 24.marts. Nebūs te garas atskaites par visām spēlēm, jo kurus tas patiesi interesēja, to visu varēja vērot klātienē. „A” grupas komandas sarindojās sekojošās vietās – 1.-„Juniversal Pikčers”; 2.- VUGD; 3.- „Siekaliņas”; 4.- JEPVĢ, savukārt „B” grupā spēku samēri bija sekojoši – 1. – Aglona; 2.- „Saldie”; 3.- BC Auži; 4.- „Veterāni”. 25.marts ceturtdaļfinālu diena, kur noskaidrojās tās četras komandas kurām čempionāts noslēgsies un tās četras , kuras turpinās cīņas par uzvaru. Spēle starp Juniversal Pikčers un Veterānu komandām parādūja , ka gadiem un jaunībai basketbolā ir nozīme – ceļu ar rezultātu 80 : 49 uz pusfinālu „nobruģēja” „JP” basketbolisti. Tāpat arī bija skaidrs , ka jaunie ģimnāzijas basketbolisti nevarēs izrādīt nopietnu pretestību Aglonai. Sīksta spēkošanās sanāca starp Komandām „Saldie” un „Siekaliņas”, kur izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa , kad Saldie veica varenu izrāvienu, kas nodrošināja uzvaru. Vienlīdzīgajai spēlei starp VUGD un BC Auži izšķirošā nozīme bija arī trešajai ceturtdaļai, kā arī viena no ugunsdzēsēju komandas līdera Rolanda Putāna trūkums. Nedēļu pēc Lieldienām komandas pulcējās uz pusfināla un fināla cīņām. Paradoksāli, bet arī pirmajā pusfinālā izšķirošais atrāviens Juniversal Pikčers basketbolistiem izdevās trešajā ceturtdaļā. Lai arī komandā iztrūka daži vadošie spēlētāji, līdera lomu spēja uz sevi uzņemties Didzis Bērziņš. Saldie kapitulē ar 56 : 81. Arī otrā pusfināla spēle skatītājiem bija tikpat aizraujoša, kur tikās Aglona un BC Auži. Tikai neveiksmes spēles izskaņā lika agloniešiem atzīt pretinieka pārākumu  – šoreiz ar rezultātu 50 : 56. Izpalika gaidītā sīvā spekošanās par bronzu starp Aglonu un „Saldajiem” – jaunie tā arī nespēja atrast savu spēles stilu – rezultātā zaudējums ar 43 : 57. Nu beidzot spēle par čempiona godu! BC Auži otrās ceturtdaļas atrāvienu preilieši sadeldēja  trešajā ceturtdaļā un ar veiksmīgu spēli mača galotnē Juniversal Pikčers nodrošināja sev uzvaru! Komandā spēlēja: Aigars Indrikovs, Jānis Ludāns, Jānis Greidāns, Didzis Bēržiņš, Nauris Lozda, Jānis Zukulis, O.Berziņš, Nauris Maskalāns un Ainārs Turčinskis. Turnīra galotnē par uzvarētāju soda metienu konkursā kļuva Markuss Kurašovs (Saldie), trīspunktu metienu konkursa uzvarētājs Vladislavs Breidaks ( BC Auži ), metienos no centra labākais – aglonietis Emīls Repels. Balvas saņēma arī katras komandas rezultatīvākais spēlētājs: A.Indrikovs, D.Sauskājs ( BC Auži ), J. Kovaļevskis ( Aglona ), K.Kurcenbaums ( Saldie ), A.Malta ( VUGD ), J.Pokšāns ( Siekaliņas ), A. Meluškāns ( Veterāni ), K.Plivda ( JEPVĢ ). Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Jānim Pokšānam un sekretāram Rihardam Spīķim , kuri bija savos uzdevuma augstumos! Uz tikšanos pie strītbola groziem!