Categories:

No 9. marta līdz 10. martam norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā B grupā (2004. dzimšanas gads un jaunāki). Čempionātā piedalījās arī spēcīgākie Preiļu Bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti. Jauno censoņu treneris Anatolijs Isajevs pēc čempionāta ar gandarījumu informēja par audzēkņu labajiem panākumiem.

Meiteņu grupā starp 17 čempionāta dalībniecēm Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa ierindojās 3. vietā. Zēnu grupā preilietis Romāns Streļčuks ierindojās 2. vietā, Raimondam Mūrniekam – 5. vieta čempionātā.

Meiteņu dubultspēlēs pārliecinoši 1. vietu izcīnīja Nellija Afanasjeva un Franciska Liniņa. Zēnu dubultspēlēs 2. vieta Romānam Streļčukam, Raimonds Mūrnieks dubultspēlē ieguva 3. vietu.

Jauktajās dubultspēlēs mūsu novada galda tenisisti Franciska Liniņa un Raimonds Mūrnieks, kā arī  Romāns Streļčuks, spēlējot kopā ar Līvu Bogdanoviču (Iecava) izcīnīja divas 3. vietas.