21. augustā Preiļu parka saliņā notika sporta skolas izlaidums. Šogad skolu absolvēja 36 izglītojamie divas profesionālās ievirzes izglītības programmas: V20 programmu pabeidza 15 izglītojamie – 10 galda tenisisti un 5 vieglatlēti, V30 programmu – 9 vieglatlēti, 2 galda tenisisti un 10 futbolistes.

“Ja jūsu dvēselē  ir paliecis kaut viens ziedošs zars uz tā noteikti nosēdīsies dziedošs putns. Ja jums būs dzīvē savs mērķis, jūs noteikti to sasniegsiet”, izlaiduma runā teica Preiļu novada BJSS direktors Edgars Vaivods.

Paldies vecākiem par jauniešu izaugsmē ieguldīto darbu un sirds siltumu. Paldies treneriem par ieguldītu darbu un audzēkņu augstiem sasniegumiem!

Paldies izglītojamiem, ka nesat Latvijas, Preiļu novada un savu novadu vārdu Eiropas, Pasaules, Latvijas, Latgales, starpnovadu sacensībās!

Lai katrs atrod savu ceļu, kur nemāna, novērtē, ciena un mīl!

Preiļu novada BJSS kolektīvs