15.decembrī turpinājās Preiļu novada čempionāts volejbolā. Kā pirmais ceturtdaļfināla pāris laukumā devās Vārkavas un JEPVĢ volejbolisti . Spraigā cīņā pārāki izrādījās ģimnāzijas jaunie volejbolisti,kuri  uzvarot nodrošināja sev tiesības pusfinālā spēkoties ar Riebiņiem. Otrajā ceturtdaļfinālā sanāca arī ne mazāk spraiga spēkošanās starp Pamatskolu un Policiju, kur uzvaras kauss nosliecās par labu Pamatskolai, kurus pusfinālā gaidīja BJSS. No pusfinālistu pāriem pārāki par saviem pretiniekiem izrādījās Riebiņi un BJSS, kuri varēja vērot spēkošanos par bronzas medaļām starp Pamatskolas un JEPVĢ volejbolistiem. Pieredze ņēma virsroku un medaļas nopelna Pamatskola ( Ilmārs Madelāns, Aldis Adamovičs, Mārtiņš Civkors, Jānis Civkors, Rihards Spīķis, Māris Matisāns un Valdis Aizpurvietis). Arī cīņā par uzvaru čempionātā virsroku ņēma pieredze – Riebiņi izskatījās pārliecinoši un noskaņoti turnīra galvenajai spēlei. Uzvarētāju rindās spēlēja: Andris Pastars, Ivans Daņilovs, Aināŗs Bernāns, Artūrs Meluškāns, Iļja Daņilovs, Kārlis Vilcāns un Ronalds Naglis. Sudraba godalgas BJSS puišiem – Ronaldam Vucānam, Artim Upeniekam, Artūram Livmanam, JānimSolam, Dainim Gorinam, Rūdolfam Vucānam un Dainim Gorinam. Vērtīgāko spēlētāju balvas savās komandās ieguva Rihards Šulte (Vārkava), Aldis Pokšāns (Policija),Kristaps Upenieks (JEPVĢ), Mārtiņš Civkors, Ronalds Vucāns un Artūrs Meluškāns. Jau šajās brīvdienās cīņas volejbola laukumos turpināsies, kur “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņā spēkosies seniori. Spēles notiks JEPVĢ, BJSS un Preiļu1.pamatskolas sporta zālēs.

L.Valdonis – sporta pasākumu organizators.