2019-11-27 Latgales reģiona skolu sacensības “Veiklo stafetes” Latgales reģiona skolu sacensības “Veiklo stafetes” 27.novembris, 2019 Latgales reģiona skolu sacensības “Veiklo stafetes”
2019-11-28 Igaunijas atklātais čempionāts Igaunijas atklātais čempionāts 28.novembris, 2019 @ 00:00 - 30.novembris, 2019 @ 00:00 Igaunijas atklātais čempionāts
2019-11-29 Futbola nodaļas audzēkņu vecāku sapulce Futbola nodaļas audzēkņu vecāku sapulce 29.novembris, 2019 Futbola nodaļas audzēkņu vecāku sapulce
2019-11-30 “Rudens kauss” volejbolā U-12 grupai “Rudens kauss” volejbolā U-12 grupai 30.novembris, 2019 @ 08:00 - 1.decembris, 2019 @ 17:00 “Rudens kauss” volejbolā U-12 grupai
2019-12-02 BKUS padziļinātā med.pārbaude BKUS padziļinātā med.pārbaude 2.decembris, 2019 BKUS padziļinātā med.pārbaude
2019-12-03 Aglonas novada čempionāts telpu futbolā Aglonas novada čempionāts telpu futbolā 3.decembris, 2019 Aglonas novada čempionāts telpu futbolā
2019-12-04 Lecēju dienas sacensības Lecēju dienas sacensības 4.decembris, 2019 Lecēju dienas sacensības
2019-12-05 Starpnovadu skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.) Starpnovadu skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.) 5.decembris, 2019 Starpnovadu skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.)
2019-12-06 Ludzas BJSS sacensības junioru, A un B grupām Ludzas BJSS sacensības junioru, A un B grupām 6.decembris, 2019 Ludzas BJSS sacensības junioru, A un B grupām
2019-12-06 Eiropas čempionāts krosā (E.Pastors) Eiropas čempionāts krosā (E.Pastors) 6.decembris, 2019 - 12.decembris, 2019 Eiropas čempionāts krosā (E.Pastors)
2019-12-07 Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā 7.decembris, 2019 Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā
2019-12-07 Starptautiskas sacensības galda tenisā Starptautiskas sacensības galda tenisā 7.decembris, 2019 Starptautiskas sacensības galda tenisā
2019-12-07 Maltas ziemas kauss U-14 grupa Maltas ziemas kauss U-14 grupa 7.decembris, 2019 - 8.decembris, 2019 Maltas ziemas kauss U-14 grupa
2019-12-10 Latgales reģiona skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.) Latgales reģiona skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.) 10.decembris, 2019 Latgales reģiona skolu sacensības volejbolā (2006.-2007.dz.g.)
2019-12-12 Aglonas novada čempionāts telpu futbolā Aglonas novada čempionāts telpu futbolā 12.decembris, 2019 Aglonas novada čempionāts telpu futbolā
2019-12-13 H.Silova starptautisks turnīrs augstlēkšanā H.Silova starptautisks turnīrs augstlēkšanā 13.decembris, 2019 H.Silova starptautisks turnīrs augstlēkšanā
2019-12-13 Madonas BJSS sacensības 5-cīņā U-16, U-18 un U-20 grupām Madonas BJSS sacensības 5-cīņā U-16, U-18 un U-20 grupām 13.decembris, 2019 Madonas BJSS sacensības 5-cīņā U-16, U-18 un U-20 grupām
2019-12-14 “Kausa izcīņa” U-16 grupas spēles “Kausa izcīņa” U-16 grupas spēles 14.decembris, 2019 “Kausa izcīņa” U-16 grupas spēles
2019-12-14 Pieredzes brauciens uz Valmieras Olimpisko centru Pieredzes brauciens uz Valmieras Olimpisko centru 14.decembris, 2019 Pieredzes brauciens uz Valmieras Olimpisko centru
2019-12-15 “Ziemassvētku kauss” telpu futbolā “Ziemassvētku kauss” telpu futbolā 15.decembris, 2019 “Ziemassvētku kauss” telpu futbolā
2019-12-15 Nacionālās līgas spēle pieaugušajiem Nacionālās līgas spēle pieaugušajiem 15.decembris, 2019 Nacionālās līgas spēle pieaugušajiem
2019-12-15 “Stiga kausa” izcīņa galda tenisā “Stiga kausa” izcīņa galda tenisā 15.decembris, 2019 “Stiga kausa” izcīņa galda tenisā
2019-12-16 Ziemassvētku pasākumi BJSS treniņgrupu audzēkņiem Ziemassvētku pasākumi BJSS treniņgrupu audzēkņiem 16.decembris, 2019 - 23.decembris, 2019 Ziemassvētku pasākumi BJSS treniņgrupu audzēkņiem
2019-12-20 “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņa senioriem “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņa senioriem 20.decembris, 2019 @ 15:00 - 21.decembris, 2019 @ 00:00 “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņa senioriem
2019-12-16 Ziemassvētku pasākumi BJSS treniņgrupu audzēkņiem Ziemassvētku pasākumi BJSS treniņgrupu audzēkņiem
2019-12-27 “Cerību kauss” volejbolā “Cerību kauss” volejbolā 27.decembris, 2019 “Cerību kauss” volejbolā
2020-01-02 “Baltais kauss” U-10 grupas zēni “Baltais kauss” U-10 grupas zēni 2.janvāris, 2020 “Baltais kauss” U-10 grupas zēni
2020-01-03 Madonas BJSS ziemas čempionāts U-18 un U-20 grupām Madonas BJSS ziemas čempionāts U-18 un U-20 grupām 3.janvāris, 2020 Madonas BJSS ziemas čempionāts U-18 un U-20 grupām
2020-01-04 Jēkabpils čempionāts “Daugava-2020” Jēkabpils čempionāts “Daugava-2020” 4.janvāris, 2020 Jēkabpils čempionāts “Daugava-2020”
2020-01-05 LČ telpu futbolā sievietēm 1.posms LČ telpu futbolā sievietēm 1.posms 5.janvāris, 2020 LČ telpu futbolā sievietēm 1.posms
20.decembris, 2019 @ 15:00 - 21.decembris, 2019 @ 00:00 “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņa senioriem
20.decembris, 2019 @ 15:00 - 21.decembris, 2019 @ 00:00 “Ziemassvētku ieskaņu” kausa izcīņa senioriem